Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a
szebbnél szebb fotókat a manókról, jó
viszontlátni az általam készített hámokat rajtuk!
Íme pár kép a teljesség igénye nélkül :)
(Ha neked is van jó minőségű képed a felhasználás pillanatáról, és
szeretnéd itt viszontlátni, küldd el a [email protected] címre!)
|